Hakkımızda


İmtek Mühendislik Ltd. Şti. 2001 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen üreticilerinin ana tedarikçisidir.

Hidrolik, Pnömatik ve Endüstriyel Otomasyon ürün gamlarında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ürün tedariki ve teknik destek sağlamaktadır.
Tedarik ettiği orijinal ürün ve ürün yedek parçalarını güvenilir, hızlı ve uygun fiyatta temin etmekte olup yıllarca biriktirdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmaktadır. Bu memnuniyet ile genişleyen müşteri portföyü ile İmtek Mühendislik sektörün öncüsü konumuna gelmiştir.
Image
Image Image

İmtek Mühendislik sahip olduğu geniş network ağı ile tüm dünyada da üreticilerine ve son kullanıcılarına ulaşmakta müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir.Kalite Politikamız

Kalite politikası çerçevesinde her bir müşteri talebine gerekli önemi vererek en kısa sürede, üstün hizmeti sağlamaktadır.
Yönetim, teknik personel ve satış personelleri ile etkili iletişim ve yüksek verimlilik müşterilerimize ulaşan güler yüz olmaktadır.
Farklı sektörlere ve sektörlerdeki diğer üreticilere özel, ürün satışının yanında ürün belirleme, muadil ürün sunma ve tecrübe aktarımı ile bilgi paylaşımında bulunmakta ve yardımcı olmaktadır.Değerlerimiz

- Ekibin sürekli eğitimi ve gelişimine fayda sağlamak
- Takım çalışması ile müşteri memnuniyeti sağlamak
- Kurumsallık ve büyüme yönünde ivme sağlamak
- Yeni fikirler, yeni yöntemler ile teknolojiyi takip etmek
- Çevreci olmak ve doğaya sahip çıkmak
- Güvenilir, Samimi ve güleryüzlü olmakYılların ve farklı sektörlerin sayesinde edinilen tecrübe ile genç ve enerjik yapımızın üzerine koyarak müşterilerini memnun etmektedir. Bu memnuniyet ve yüksek verimlilik geride bıraktığı iyi ilişkiler ve yeni ilişkiler İmtek Mühendislik için sürekli büyüme, daha iyi hizmet verme ve gelişme fırsatı vermiştir.

İmtek Mühendislik olarak işleri kolaylaştırıyoruz.

 

 

E-Bültene Abone Olarak Gelişmelerden Haberdar Olun